Kurátor/ka Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice

Památník Lidice vyhlašuje výběrové řízení na pozici kurátor/ka Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice

Kurátor je odpovědný za celkové řízení, koncepci a rozvíjení výstavy, která patří mezi pět nejvýznamnějších soutěží svého druhu na světě a má tradici od roku 1972. Každoročně se účastní na 25 000 dětí z cca 80 států.

Pozice je vhodná pro aktivní, kreativní a komunikativní absolventy směrů art-management, pedagogika, dějiny umění a další humanitní směry, které láká řízení většího projektu s definovanou strukturou a baví budovat kontakty a posouvat svoji kariéru (záda Vám bude krýt Ministerstvo kultury, Ministerstvo zahraničních věcí, MŠMT, Česká centra, Česká komise pro UNESCO a zastupitelské úřady po celém světě.

Tým projektu tvoří kurátor a dvě asistentky. Aktivně s Vámi spolupracují všichni zaměstnanci Památníku Lidice (24 lidí)

Plat a benefity

12. platová třída + osobní hodnocení

Stravenky, ošatné, 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Lidice (bus 300: 15min cesty z Nádraží Veleslavín - metro A)

Zahraniční cesty

Důležité předpoklady kandidáta

Aktivní znalost angličtiny, případně další jazyky: ruština, němčina...

Vztah k výtvarnému umění a dětské tvorbě

Osobní rozvoj a kariéra

Řízení projektu světového významu s rozpočtem kolem 1,5mil korun (MDVV Lidice byla v roce 2018 udělena cena Gratias agit, cena Ministra zahraničních věcí za šíření dobrého jména ČR v zahraničí) Budování zahraničních (unikátní přímá vazba na zastupitelské úřady ČR po celém světě, které výstavu propagují) i lokálních kontaktů (vazby na MŠ, ZŠ a ZUŠ v celé České i Slovenské republice).

Pokud při čtení informací o této pozici s každým dalším řádkem rostlo Vaše nadšení, pošlete prosím Váš životopis a několik motivačních řádků na: klimovalidice-memorial.cz.

Životopisy a motivační dopisy posílejte do konce září (30. 8. 2018) a pohovory si uděláme na začátku října (přesný termín si doupřesníme v průběhu vzájemné komunikace).

Odesláním životopisu udělujete Památníku Lidice souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

Autor: Filip Petlička
Erotic Porn; Passionate, Sensual Sex Videos EroticaXHard X: Gonzo, Anal, DP, Hardcore Porn Network