Uzavření a opravy restaurace Lidická galerie

Restaurace Lidická galerie bude až do konce roku 2022 uzavřena.

V restauraci Lidická galerie končí k 30. září 2022 provozovatel GASLUK, s. r. o.  Děkujeme manželům Kábrtovým za dlouholetou kvalitní spolupráci.

V zimním období provedeme nezbytné opravy a rekonstrukci, aby byla restaurace dokonale připravena na znovuotevření. O opětovném otevření restaurace a novém provozovateli vás budeme včas informovat.

K občerstvení mohou naši návštěvníci prozatím využít stánky na parkovišti u silnice č. I/61, případně restaurace v blízkém Buštěhradu a Makotřasech.

Pro více informací se obracejte na Janu Chourovou Plachou, tel. 603 204 104, plachalidice-memorial.cz.

Děkujeme za pochopení.

Autor: Jana Chourová Plachá

Přes léto můžete navštívit výstavu Lidice (v) minulosti s ukázkami 3D modelu obce Lidice ve výstavní síni Pod Tribunou naproti muzeu Památníku Lidice. Dále výstavu Příběh české vsi ve výstavní síni In Memoriam. Vstupné na obě výstavy zdarma.

V Lidické galerii navštivte 50. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice na téma "Moje muzeum" nebo stálou sbírku umění 20. a 21. století Remember Lidice. V sousedství galerie zhlédněte původní rodinný dům z 50. let 20. století s expozicí o výstavbě poválečných Lidic.