Objednávkový formulář

(Objednávka je nutná pouze pro organizované a školní skupiny)

Expozice je zpřístupněna během otevírací doby na objednání, nebo ve všední dny formou komentovaných prohlídek v 10:00, 11:00, 12:00 a 13:00 hodin. Kapacita expozice je max. 15 návštěvníků.

Objednatel bere na vědomí, že objednání průvodce po Pietním územím ve vybraném jazyce je závazné a může být zrušeno nejpozději 3 dny před zvoleným termínem návštěvy.

Objednávka Vám bude závazně potvrzena průvodkyněmi Památníku Lidice na Vámi uvedený e-mail nejpozději do tří dnů. Pokud potvrzení neobdržíte, Vaše objednávka nebyla přijata (chyba při vyplňování formuláře), a je potřeba ji odeslat znovu.

V případě, že budete chtít využít restauraci Lidická galerie, je nutné si předem rezervovat místa. Rezervace můžete provést u p. Kábrta na tel.: 776 320 809. Další informace a kontakty naleznete na http://restaurace-lidice.cz/.

Přes léto můžete navštívit výstavu Lidice (v) minulosti s ukázkami 3D modelu obce Lidice ve výstavní síni Pod Tribunou naproti muzeu Památníku Lidice. Dále výstavu Příběh české vsi ve výstavní síni In Memoriam. Vstupné na obě výstavy zdarma.

V Lidické galerii navštivte 50. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice na téma "Moje muzeum" nebo stálou sbírku umění 20. a 21. století Remember Lidice. V sousedství galerie zhlédněte původní rodinný dům z 50. let 20. století s expozicí o výstavbě poválečných Lidic.