Vzdělávání

Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACIT BOHUŽEL NEMŮŽEME PŘIJÍMAT NOVÉ OBJEDNÁVKY NA VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY V TERMÍNECH DO 30. 6. 2022. VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY JE NYNÍ MOŽNÉ OBJEDNÁVAT NA TERMÍNY OD ZÁŘÍ 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

S ohledem na uzavření muzea a přilehlou výstavní síň je cena vzdělávacího programu stanovena na 30,- Kč na osobu. Organizovaným skupinám nad 20 osob poskytujeme slevu 10%. 

I nadále můžete využívat našich webinářů či on-line kurzů.

Speciální nabídka pro školy – TEMATICKY ZAMĚŘENÉ VZDĚLÁVACÍ BLOKY

Pro žáky 2. stupně základních škol a studenty středních škol nabízíme za zvýhodněnou cenu kombinaci tematicky zaměřených on-line kurzů a webinářů za zvýhodněnou cenu 90,- Kč.

Vzdělávací blok za uvedenou cenu je možné kombinovat takto:

1 webinář + 2 on-line kurzy

2 webináře + 1 on-line kurz

3 on-line kurzy

Rezervace termínů můžete realizovat prostřednictvím objednávkového formuláře nebo na e-mailu edu@lidice-memorial.cz.

Přes léto můžete navštívit výstavu Lidice (v) minulosti s ukázkami 3D modelu obce Lidice ve výstavní síni Pod Tribunou naproti muzeu Památníku Lidice. Dále výstavu Příběh české vsi ve výstavní síni In Memoriam. Vstupné na obě výstavy zdarma.

V Lidické galerii navštivte 50. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice na téma "Moje muzeum" nebo stálou sbírku umění 20. a 21. století Remember Lidice. V sousedství galerie zhlédněte původní rodinný dům z 50. let 20. století s expozicí o výstavbě poválečných Lidic.