Ze života umělce

Přijďte poprvé navštívit galerii! Zjistíte, že galerie může být zajímavým místem - plná her, zábavy a poznání. Staňte se sochaři, malíři i zkušenými návštěvníky. 

Omlouváme se, do konce června 2024 již máme naplněnou kapacitu vzdělávacích programů. Můžete vybírat z volných termínů od září. Děkujeme za pochopení.

Cíl programu 
Interaktivní program seznamuje děti s vystavenými díly, prostorem galerie a jeho pravidly.  Umožňuje dětem nahlédnout do zákulisí uměleckých profesí a zakusit si na vlastní kůži, jaké je to být malířem či sochařem. Děti si odnáší upomínku na vzdělávací program a návštěvu galerie.
Program rozvíjí představivost, fantazii i kreativitu dítěte. Zasvěcuje děti do světa uměleckých profesí a podporuje skupinovou práci.

Další informace 
Program může absolvovat skupina s maximálně 20 žáky. 
Program trvá 60 minut a probíhá v Lidické galerii. 

Objednávky
Program je nutné objednat nejméně týden předem. Vzdělávací programy provádíme v termínech úterý až pátek.

V pondělí má Památník Lidice zavírací den.
Objednaný program je možné zrušit nejpozději den předem na tel. čísle 739 562 267.

Cena programu je 100,- Kč za žáka. V ceně je zahrnut materiál na výtvarnou činnost a vstup do všech ostatních výstavních prostor Památníku Lidice, jejichž návštěva není součástí programu. Skupina nad 20 osob má 10% slevu.
1 pedagogický doprovod má vstup zdarma, každý další pedagog platí vstupné 70,- Kč.

V případě dotazů kontaktujte edulidice-memorial.cz.

Účastí na vzdělávacím programu souhlasíte s pořizováním fotodokumentace pro účely propagace Památníku Lidice. Váš nesouhlas s pořizováním fotografií nám, prosím, sdělte předem. Děkujeme