Příběh Emílie Frejové, přeživší lidické dívky

"Mojí babičce bylo 8 let, když do jejího života zasáhla válka. V červnu 1942 totiž žila v Lidicích. Její modré oči a blond vlasy jí zachránily život. Jako její vnučka bych Vám chtěla vyprávět její příběh."

Omlouváme se, do konce června 2024 již máme naplněnou kapacitu vzdělávacích programů. Můžete vybírat z volných termínů od září. Děkujeme za pochopení.


Další informace

Beseda trvá 3 hodiny, začíná v Lidické galerii v nových Lidicích. Součástí besedy je navazující komentovaná prohlídka pietního území a samostatná prohlídka expozice muzea a dalších výstavních prostor Památníku Lidice.


Objednávky
Pro volné termíny kontaktujte vzdělávací oddělení na edu@lidice-memorial.cz nebo tel. 739 562 267. 

Vzdělávací programy a besedy provádíme v termínech úterý až pátek. V pondělí má Památník Lidice zavírací den. 


Cena besedy je 100,- Kč za žáka. V ceně je zahrnut vstup do všech ostatních výstavních prostor Památníku Lidice, jejichž návštěva není součástí programu. Skupina nad 20 osob má 10% slevu.
1 pedagogický doprovod má vstup zdarma, každý další pedagog platí vstupné 70,- Kč.

V případě dotazů kontaktujte edulidice-memorial.cz


Upozornění

V případě nevhodného chování účastníků, zejména jakýchkoli nenávistných projevů, si vyhrazujeme právo besedu ukončit bez náhrady nákladů.

Účastí na besedě souhlasíte s pořizováním fotodokumentace pro účely propagace Památníku Lidice. Váš nesouhlas s pořizováním fotografií nám, prosím, sdělte předem. Děkujeme